Béžová rohová pohovka Milo Casa Attilio, levý roh

Značka Milo Casa, pocházející z Itálie, představuje působivý elegantní design. Milo Casa Attilio je pohovka, která rozzáří... více informací »
Béžová rohová pohovka Milo Casa Attilio
Značka: Milo Casa
38 990 Kč
Ověřit dostupnost »
Značka Milo Casa, pocházející z Itálie, představuje působivý elegantní design. Milo Casa Attilio je pohovka, která rozzáří...

Značka Milo Casa, pocházející z Itálie, představuje působivý elegantní design. Milo Casa Attilio je pohovka, která rozzáří interiér svou atraktivní texturou a živými barvami. Potah pohovky se vyznačuje silnou strukturou, která má vysokou odolnost proti oděru a nežmolkuje. Vydrží tedy krásná a v perfektní formě po mnoho let.

Příjemná pohovka je základním stavebním kamenem útulného obývacího pokoje. Udělejte tedy na své hosty skvělý první dojem a vytvořte dokonale pohodlné útočiště, kde zábava nikdy nevázne. Ať už si užíváte večer s přáteli, sledujete film ve dvou nebo si dopřáváte klidný okamžik s knížkou a čajem, na této pohovce prožijete nezapomenutelné chvíle.

Velmi oblíbený výrobek Béžová rohová pohovka Milo Casa Attilio, levý roh od odblíbeného výrobce Milo Casa snadno můžete získat na našich stránkách teď právě v akci! Nyní pořídíte jen za 38 990 Kč.