Bílá porcelánová miska Kähler Design Hammershoi, ⌀ 11 cm

Mezi miskami z kolekce Hammershoi značky Kähler Design najdete vždy tu vysněnou, která vašemu domovu chyběla k... více informací »
Bílá porcelánová miska Kähler Design Hammershoi
Mezi miskami z kolekce Hammershoi značky Kähler Design najdete vždy tu vysněnou, která vašemu domovu chyběla k...

Mezi miskami z kolekce Hammershoi značky Kähler Design najdete vždy tu vysněnou, která vašemu domovu chyběla k dokonalosti.

Minimalisticky laděný design s prostými liniemi a jemnými tóny vás okouzlí. Jejich velkým plusem je variabilita, a tak tyto misky vázány k jednomu konkrétnímu stylu interiéru. Vy se proto nemusíte trápit otázkami, zda se bude hodit do vašeho domu. Bude ♥

O značce:
Je to už více než 175 let, kdy v jednom dánském městě zvaném Næstved vznikla v malé hrnčířské dílně první vázička. To byl počátek designové značky Kähler Design, která od té chvíle drží krok s dobou a tvoří doplňky a dekorace, které se hodí do nejedné domácnosti.

Již v roce 1889 tato značka svou keramikou zapůsobila na světové výstavě v Paříži. V jejich kolekcích si můžete všimnout spojení historie a moderního puncu. Důležitou součástí historie této značky jsou také malíři, kteří produktům dávají osobitou tvář.

Tento unikátní výrobek Bílá porcelánová miska Kähler Design Hammershoi, ⌀ 11 cm od odblíbeného výrobce Kähler Design snadno pořídíte u nás teď v akci. Akční cena od 569 Kč.