Bílo-černý zásuvkový box Leitz WOW CUBE, 4 zásuvky

Bílo-černý zásuvkový box oceníte pro uložení kancelářských nezbytností. Dvě větší zásuvky (245 x 71 x 325 mm) využijete... více informací »
Bílo-černý zásuvkový box Leitz WOW CUBE
Značka: Leitz
1 990 Kč
Ověřit dostupnost »
Bílo-černý zásuvkový box oceníte pro uložení kancelářských nezbytností. Dvě větší zásuvky (245 x 71 x 325 mm) využijete...

Bílo-černý zásuvkový box oceníte pro uložení kancelářských nezbytností. Dvě větší zásuvky (245 x 71 x 325 mm) využijete pro skladování kabelů, časopisů a dalších předmětů a 2 menší zásuvky (245 x 34 x 325 mm) pro dokumenty a další kancelářské potřeby.

Snadno vysouvatelné zásuvky se zarážkou proti vypadnutí mají i unikátní systém zavírání – jedno zmáčknutí a zásuvky jsou pevně zavřeny.

Přehled nad psacími potřebami, kancelářskými sponkami a dalšími drobnostmi zajistí průhledné organizéry. Malé otvory na dnech zásuvek umožňují nadzvednutí papírů a snadné vyhledávání. Stabilitě a ochraně nábytku pomohou gumové nožičky.

Oblíbený výrobek Bílo-černý zásuvkový box Leitz WOW CUBE, 4 zásuvky s osvědčenou značkou Leitz jednoduše naleznete na našich stránkách teď právě skutečně výhodně! Nyní za akční cenu 1 990 Kč.