Bílý květináč Gardenico Fency, délka 50 cm

Truhlík, který elegantně naváže na tvar oplocení a poskytne rostlinkám perfektní útočiště. Kvalitní zpracování zaručí... více informací »
Bílý květináč Gardenico Fency
Značka: Gardenico
699 Kč
Ověřit dostupnost »
Truhlík, který elegantně naváže na tvar oplocení a poskytne rostlinkám perfektní útočiště. Kvalitní zpracování zaručí...

Truhlík, který elegantně naváže na tvar oplocení a poskytne rostlinkám perfektní útočiště. Kvalitní zpracování zaručí stálost barev a odolnost i po mnohých měsících náporu slunečního svitu.

Samotná značka Gardenico o sobě říká: „Nejsme továrna na šablony. Jsme tým specialistů, designérů, vývojářů forem a obalů. Produkt chápeme v souvislostech, od prvního nákresu, přes jeho výrobu, až po finální doručení na pulty obchodů.

Gardenico balí své výrobky ekonomicky a zároveň ekologicky. Jsou dlouhodobě odhodláni používat ta nejvhodnější řešení obalů. Tím myslí na přírodu a neustále hledají způsoby, jak snižovat zátěž svých aktivit na životní prostředí.

A věděli jste, že až 73 % zaměstnanců v této firmě jsou ženy?

Kvalitní a levný kus Bílý květináč Gardenico Fency, délka 50 cm originál od značky Gardenico snadno získáte právě téměř zdarma! Nabídky již od 699 Kč.