Bledě modrá sametová pohovka Cosmopolitan Design Florence, 160 cm

Byla navržena ve Francii, vyrobena v Evropě a připravena nakráčet do vašeho obýváku. Pohovka Florence od značky Cosmopolitan... více informací »
Světle šedá sametová pohovka Cosmopolitan Design Vienna
Byla navržena ve Francii, vyrobena v Evropě a připravena nakráčet do vašeho obýváku. Pohovka Florence od značky Cosmopolitan...

Byla navržena ve Francii, vyrobena v Evropě a připravena nakráčet do vašeho obýváku.

Pohovka Florence od značky Cosmopolitan Design je kouskem nábytku, který přímo zve k posazení. Užijete si na ní pohodlí, které zajišťuje precizně sestavená konstrukce a komfortní čalounění. Potah je vyroben příjemného sametu a je hebký na dotek. Zároveň se pohovka pyšní vysokou hodnotou Martindale.

Co je to Martindale test?

Při testu Martindale se otáčí normovaný plstěný kotouč, který stále zesilujícím tlakem na povrch tkaniny dojde až do momentu, kdy se přetrhnou první dvě vlákna textilie, nebo se do povrchu prodře díra. V tu chvíli se přístroj zastaví a udá počet otáček, které kotouč vykonal. Právě to je hodnota Martindale.

Skvěle zapadne do obýváku laděném do retro stylu, ale slušet jí to bude i v moderním interiéru. Hravost jí dodají stylové polštářky či koberec.

Akční výrobek Bledě modrá sametová pohovka Cosmopolitan Design Florence, 160 cm od výrobce Cosmopolitan Design jednoduše můžete najít tady teď ve výprodejové akci. Akční cena již od 29 990 Kč.