Černá barová židlička Mauro Ferretti Paris Nero/Gold

Barová židlička, která se blýskne u královsky vybaveného baru a v elegantně zařízené kuchyni. Elegance, glamour, vzdušné... více informací »
Černá barová židlička Mauro Ferretti Paris Nero/Gold
3 190 Kč
Ověřit dostupnost »
Barová židlička, která se blýskne u královsky vybaveného baru a v elegantně zařízené kuchyni. Elegance, glamour, vzdušné...

Barová židlička, která se blýskne u královsky vybaveného baru a v elegantně zařízené kuchyni. Elegance, glamour, vzdušné prostory, luxus. Zní to, jako bychom k vám přišli na návštěvu? Pak k vám tato barová stolička sedne.

O značce
Nábytek a dekorace italské značky Mauro Ferretti sluší hlavně interiéru ve zdobném a blyštivém glamour stylu. Zvažujete, že se v takovém stylu zabydlíte i vy? Začněte jedním výrazným doplňkem. Když si budete rozumět, přizvěte k sobě domů i další blýskavé vybavení.

Tento kvalitní produkt Černá barová židlička Mauro Ferretti Paris Nero/Gold od top značky Mauro Ferretti snadno pořídíte právě se slevou! Nyní za akční cenu 3 190 Kč.

Zařiďte si dokonalé bydlení vkusným nábytkem, bytovými doplňky a nechcte svůj dům či byt prokouknout. V naší nabídce najdete nekončnou inpiraci a tisíce produktů, kterými svůj byt proměníte doslova v palác. Stačí si jen vybrat, máme stylový nábytek, dekorace, svítidla, textil, koberce a mnoho dalších vychytávek do domácnosti. Na JJ bydlení najdete opravdu vše.

© 2022, Copyright Bydlení, design a inspirace všechna práva vyhrazena