Černá komoda s 3 policemi a 3 dvířky TemaHome Nina, 180 x 83 cm

Originální, funkční a stylové. To je nábytek od TemaHome. Doplní váš interiér o praktický kus, který potřebujete a vnese do... více informací »
Bílá komoda s 3 policemi a 3 dvířky TemaHome Nina
Značka: TemaHome
20 990 Kč
Ověřit dostupnost »
Originální, funkční a stylové. To je nábytek od TemaHome. Doplní váš interiér o praktický kus, který potřebujete a vnese do...

Originální, funkční a stylové. To je nábytek od TemaHome. Doplní váš interiér o praktický kus, který potřebujete a vnese do vašeho domova něco nepopsatelně krásného a útulného.

O značce:

TemaHome je inovativní nábytkářská značka, která se pyšní už více než 30 lety zkušeností v oboru.
Vznikla spojením dvou společností, jedné portugalské, jedné norské. A tenhle fakt se v nábytku dokonale zrcadlí! Snoubí v sobě totiž severskou jednoduchost a vzdušnost s hřejivými detaily a jižanským temperamentem.
Pro TemaHome navrhuje nejen vlastní tým, ale také další renomovaní portugalští designéři, jako je třeba Fernando Brízio či Filipe Alarcão.

Kvalita a šetrnost k přírodě:

K výrobě jednotlivých kousků se využívá pouze obnovitelných zdrojů, a co se dřeva týče, v žádné z řad nenajdete produkt ze dřeva z ohroženého stromu. Pečlivě tu také kontrolují, jaký dopad mají aktivity TemaHome na životní prostředí.
Kvalitu zajišťují certifikáty kvality, jako je ISO 9001 nebo ISO 14001.

Tento vynikající produkt Černá komoda s 3 policemi a 3 dvířky TemaHome Nina, 180 x 83 cm od populárního výrobce TemaHome jednoduše seženete právě zde skutečně výhodně. Akční ceny již od 20 990 Kč.