Černá kožená kabelka Roberta M Ganna

Italská kabelka je pojem, který je vrcholem všech módních nadšenců. Na pomyslné první místo ji povznáší špičková kvalita... více informací »
Tmavě koňakově hnědá kožená kabelka Roberta M Ganna
Značka: Roberta M
2 190 Kč
Ověřit dostupnost »
Italská kabelka je pojem, který je vrcholem všech módních nadšenců. Na pomyslné první místo ji povznáší špičková kvalita...

Italská kabelka je pojem, který je vrcholem všech módních nadšenců. Na pomyslné první místo ji povznáší špičková kvalita zpracování, smysl pro detail, ale hlavně italský vrozený cit pro nadčasovost a eleganci, která umí vyzdvihnout přirozenou smyslnost.

A jinak tomu není ani u této kabelky z pravé hovězí kůže, která vzešla ze šikovných italských rukou. Se správnou údržbou materiálu vám vydrží jako nová po desítky let.

Zapínání má na oblíbený zip, který disponuje rychlou a praktickou manipulací. K dispozici má i dostatečně dlouhý popruh, díky kterému si ji můžete snadno dát přes rameno.

Žádaný produkt Černá kožená kabelka Roberta M Ganna od top značky Roberta M snadno můžete sehnat na našich stránkách teď právě se slevou! Aktuálně v akci za 2 190 Kč.