Černé kožené křeslo Windsor & Co Sofas Neso

Designový produkt Černé kožené křeslo Windsor & Co Sofas Neso od společnosti s dlouholetou tradicí Windsor & Co Sofas k dostání u nás právě opravdu výhodně. Nyní můžete mít za 18 490 Kč. EAN: 5903614633020
Černé kožené křeslo Windsor & Co Sofas Neso
18 490 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost »

Popis produktu

Windsor & Co Sofas je francouzská značka, která představuje křesla té nejvyšší kvality. Každý kousek od těchto návrhářů je protkán stylem a jedinečností.

Kolekce Neso obsahuje luxusní křesla a pohovky v klasickém designu. Tyto kousky se stanou stylovou součástí vašeho obývacího pokoje snad v jakémkoliv stylu. Potah pohovek je z kvalitní pevné a na dotek příjemné látky, takže vás každého usazení jemně pohladí po těle i duši.

Tato hustě tkaná látka má vlastnostmi, které zabraňují absorpci rozlitých tekutin. Je také velmi odolná proti oděru, což výrazně snižuje riziko poškození. Materiál je totiž pokryt speciální ochrannou vrstvou, která účinně blokuje vnikání nečistot. To umožní odstranit skvrny bez použití čisticích prostředků. Tím pádem se z kousků od Windsor & Co Sofas stávají poklady, které vám budou dělat radost mnoho let.