Dekorativní žebřík z teakového dřeva HSM collection Fallo

Chcete se i v městském bytě cítit harmonicky a uvolněně? Vsaďte na jednoduchý přírodní styl. Střídmé linie a přírodní... více informací »
Dekorativní žebřík z teakového dřeva HSM collection Fallo
1 590 Kč
Ověřit dostupnost »
Chcete se i v městském bytě cítit harmonicky a uvolněně? Vsaďte na jednoduchý přírodní styl. Střídmé linie a přírodní...

Chcete se i v městském bytě cítit harmonicky a uvolněně? Vsaďte na jednoduchý přírodní styl. Střídmé linie a přírodní materiály vnesou do vašeho domova vzdušnost a skandinávský rustikální styl.

Kvůli použití přírodního materiálu se dřevěné produkty z HSM colection i po průmyslovém zpracování stále mění a takzvaně „pracují“ v závislosti na vlhkosti a teplotě vzduchu. Důsledkem přirozeného pnutí dřeva může proto docházet k tvoření prasklin nebo mírnému křivení, které ovšem není na závadu, nýbrž dělá z vašeho kousku jedinečný originál.

Poznámka: Z důvodu použití přírodního materiálu se barva a struktura dřeva u jednotlivých kusů může lišit od fotografie. Zároveň uvedené rozměry jsou orientační vzhledem k tzv. živým hranám tohoto kusu nábytku.

Tento oblíbený produkt Dekorativní žebřík z teakového dřeva HSM collection Fallo originál od značky HSM collection snadno můžete pořídit tady skutečně levně. Aktuálně v akci za 1 590 Kč.