Držák na toaletní papír Wenko Cuba

I zdánlivě obyčejné maličkosti utvářejí celkovou atmosféru místnosti, tak si na nich dejte záležet. Praktičtí pomocníci... více informací »
Držák na toaletní papír Wenko Cuba
Značka: Wenko
379 Kč
Ověřit dostupnost »
I zdánlivě obyčejné maličkosti utvářejí celkovou atmosféru místnosti, tak si na nich dejte záležet. Praktičtí pomocníci...

I zdánlivě obyčejné maličkosti utvářejí celkovou atmosféru místnosti, tak si na nich dejte záležet. Praktičtí pomocníci a doplňky do koupelny od značky Wenko jsou nejen promyšlené do posledního detailu, ale zároveň i skvěle vypadají.

Poznámka: Součástí balení jsou hmoždinky a šrouby. Pokud si na vrtání netroufáte, nevěste hlavu. Můžete si pořídit lepidlo na kachličky s aktivátorem Power-Loc, díky kterému to na zdi bude držet bez jediného použití vrtačky.

Znáte Wenko? Tato oblíbená německá značka vyrábí praktické a dokonale funkční doplňky do domácnosti, které vám zjednoduší každodenní život. Ať už potřebujete pomoct s úklidem nebo vyřešit organizaci v šatně, koupelně nebo kuchyni, styloví Wenko pomocníci budou vždy správným řešením. ♥

Velmi oblíbený produkt Držák na toaletní papír Wenko Cuba pocházející od značky Wenko snadno najdete u nás právě za výprodejovou cenu. Nyní lze objednat jen za 379 Kč.