Dvoulůžková postel z borovicového dřeva s matrací a tatami Karup Design Dock Double Latex Black/Natural, 160 x 200 cm

Moderní postel dánské značky Karup Design Dock udělá radost hlavně vyznavačům praktického minimalismu a harmonického bydlení.... více informací »
Dvoulůžková postel z borovicového dřeva s matrací a tatami Karup Design Dock Double Latex Black/Natural
Značka: Karup Design
31 999 Kč
Ověřit dostupnost »
Moderní postel dánské značky Karup Design Dock udělá radost hlavně vyznavačům praktického minimalismu a harmonického bydlení....

Moderní postel dánské značky Karup Design Dock udělá radost hlavně vyznavačům praktického minimalismu a harmonického bydlení. Odpočiňte si a dobijte energii.

Pohodlnou matraci o rozměrech 140 x 200 cm tvoří 4 cm tlusté pěnové jádro obalené vrstvou bavlněných vláken. O pohodlí na futonu, inspirovaném zvyky spaní japonských samurajů, tedy nebude nouze. Potah je vyroben ze 100% bavlny, která je příjemná na dotek.

Pod matrací využijete i rákosové podložky tatami, které chrání matraci, lépe rozkládají váhu těla a zajišťují ještě větší pohodlní.

Pokud toužíte po samotné matraci bez rámu postele, najdete ji v naší nabídce se spoustou doplňujících informací. ♥

O značce Karup Design:

Jednoduché, dobré a praktické. Značka Karup Design se soustředí na kvalitní bydlení a vytvoření více prostoru z mála.

První, čeho si na nábytku od značky Karup Design všimnete, je jednoduchý a čistý design.
Ať už se zaměříte na variabilní pohovky, nebo futon pro hosty. Všechny návrhy vznikají v domovské zemi této inovativní značky, v Dánsku. Výroba probíhá v Evropě a výsledný produkt je zpracován do posledního detailu. K vám domů se dostane nábytek, který byl vyrobený s láskou k řemeslu a designu.

Multifunkční nábytek Karup Design se vzhlédl hlavně v Japonsku. Rychlé životní tempo a málo prostoru byly klíčem k úspěchu a pomohly dánským designérům vytvořit pohodlné futony, vychytané rámy pohovek a nábytek s dotykem japonských tradic.

Kvalitní výrobek Dvoulůžková postel z borovicového dřeva s matrací a tatami Karup Design Dock Double Latex Black/Natural, 160 x 200 cm originál od výrobce Karup Design snadno můžete sehnat teď skutečně levně. Nabídky již od 31 999 Kč.