Fialový box se 4 zásuvkami Leitz Office, délka 36 cm

Praktický pomocník do kanceláře v trendovém hávu. Zásuvkový box od značky Leitz vám poskytne stylové útočiště pro dokumenty... více informací »
Tyrkysově modrý box se 3 zásuvkami Leitz Office
Značka: Leitz
1 590 Kč
Ověřit dostupnost »
Praktický pomocník do kanceláře v trendovém hávu. Zásuvkový box od značky Leitz vám poskytne stylové útočiště pro dokumenty...

Praktický pomocník do kanceláře v trendovém hávu. Zásuvkový box od značky Leitz vám poskytne stylové útočiště pro dokumenty velikosti A4 nebo všechny psací potřeby či zápisníky.

Krabice se velmi snadno skládá pomocí patentů. Abyste vždy rychle sáhli po tom, co právě potřebujete, je přední strana opatřena kontrastními bílými štítky v kvalitním kovovém rámečku. Pro pohodlné přenášení jsou po stranách umístěny otvory s kovovým obvodem.

Konstrukce je vyrobena z kvalitního pevného kartonu. Lesklý polypropylenový materiál vytváří atraktivní vzhled krabice, a navíc působí jako ochrana pro dlouhodobé používání. Také se snadno udržuje, stačí jen přetřít hadříkem a dodáte mu ztracený lesk.

Rozměry zásuvek:
– výška: 6 cm;
– šířka: 25 cm;
– hloubka: 34 cm.

Tento skvělý produkt Fialový box se 4 zásuvkami Leitz Office, délka 36 cm pocházející od značky Leitz snadno můžete získat zde teď právě skutečně levně. Nabídky již od 1 590 Kč.