Forma na pečení ve stříbrné barvě Nordic Ware Polar Express, 1,15 l

Kdo říká, že cukroví je povoleno jen o svátcích a hlavně těch vánočních? Udělejte radost celé rodině a naservírujte... více informací »
Forma na pečení ve stříbrné barvě Nordic Ware Polar Express
Značka: Nordic Ware
1 450 Kč
Ověřit dostupnost »
Kdo říká, že cukroví je povoleno jen o svátcích a hlavně těch vánočních? Udělejte radost celé rodině a naservírujte...

Kdo říká, že cukroví je povoleno jen o svátcích a hlavně těch vánočních? Udělejte radost celé rodině a naservírujte roztomilé sladkosti i kteroukoliv podzimní neděli!

Nordic Ware je americká značka s tradicí delší než 50 let. Veškeré jejich produkty jsou z prvotřídních materiálů, jako je teplo skvěle vodící litý hliník. A díky teflonovému povrchu neriskujete, že vám polovina dobroty zůstane přilepená uvnitř.

Před prvním použitím a po každém následujícím umyjte ručně teplou mýdlovou vodou. Přílišné namáčení se nedoporučuje. Přílišné odmaštění formy není žádoucí. Formu naplňte maximálně do 3/4, aby nedošlo k přetečení. Nikdy nepoužívejte pro vymazání olivový olej, slunečnicový olej ani jiné běžné stolní oleje! Doporučujeme používat námi nabízený sprej na vymazávání forem. Formu na pečení je třeba vždy vysypat moukou nebo strouhankou! Nepoužívejte kovové předměty či drátěnky.

Tento kvalitní a levný produkt Forma na pečení ve stříbrné barvě Nordic Ware Polar Express, 1,15 l od známé společnosti Nordic Ware můžete pořídit u nás právě opravdu levně! Cena od 1 450 Kč.