Hlavolam RecentToys Brainstring advanced

Přichází hlavolamy RecentToys a přináší sebou mnoho hodin zábavy! Jsou ideálními společníky na dlouhé cesty na dovolenou ale i... více informací »
Hlavolam RecentToys Brainstring advanced
Značka: RecentToys
599 Kč
Ověřit dostupnost »
Přichází hlavolamy RecentToys a přináší sebou mnoho hodin zábavy! Jsou ideálními společníky na dlouhé cesty na dovolenou ale i...

Přichází hlavolamy RecentToys a přináší sebou mnoho hodin zábavy!

Jsou ideálními společníky na dlouhé cesty na dovolenou ale i vhodným dárkem pro všechny milovníky záludností. Hlavolamy jsou skvělé také na psychiku, pomáhají relaxovat a podporují logické myšlení a trpělivost. Potrapte svoje mozkové závity a protáhněte prsty, zábava začíná.

Jak hrát?
Rozmotejte provázky uvnitř zábavného 3D hlavolamu! Pomocí knoflíků libovolně přesuňte 12 elastických provázků uvnitř průhledného osmiúhelníku. Cílem hry je mít na každé straně knoflíky pouze jedné barvy a uvnitř hlavolamu vám nesmí vzniknout žádný uzel ani se nesmí překřížit provázky.

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Hlavolam RecentToys Brainstring advanced od oblíbené značky RecentToys naleznete na našich stránkách teď opravdu výhodně! Nabídka od 599 Kč.