Hnědé stropní svítidlo z dřevěné dýhy Bulb Attack Ocho XL, ⌀ 45 cm

Stropní světlo podle aktuálních trendů a zároveň inspirováno nadčasovým stylem. Okouzlující vzhled podporuje stínítko s... více informací »
Hnědé stropní svítidlo z dřevěné dýhy Bulb Attack Ocho XL
Značka: Bulb Attack
5 290 Kč
Ověřit dostupnost »
Stropní světlo podle aktuálních trendů a zároveň inspirováno nadčasovým stylem. Okouzlující vzhled podporuje stínítko s...

Stropní světlo podle aktuálních trendů a zároveň inspirováno nadčasovým stylem. Okouzlující vzhled podporuje stínítko s dýhovou kresbou ve spojení s pergamenovým papírem.

Kolekci Ocho mají na svědomí designéři, kteří vkládají do každého osvětlení své srdce a roky zkušeností. Pokud právě hledáte světlo do ložnice či obývacího pokoje, které dýchá modernou a je zhotoveno z pečlivě vybraných materiálů, tady ho máte.

Stínidlo přispívá k příjemnému tlumenému svitu. Ovšem průměr stínítka 45 cm zaručuje, že se světlo spolehlivě rozptýlí i ve větší místnosti.

Ve slevě kus Hnědé stropní svítidlo z dřevěné dýhy Bulb Attack Ocho XL, ⌀ 45 cm od populární značky Bulb Attack snadno můžete pořídit zde teď právě opravdu výhodně! Aktuálně v akci za 5 290 Kč.