Jutový běhoun na stůl Bloomingville

Kuchyně je srdcem domova. Společné ospalé snídaně, rodinné víkendové obědy a noční společné ataky na zásobu sušenek je... více informací »
Jutový běhoun na stůl Bloomingville
Značka: Bloomingville
1 890 Kč
Ověřit dostupnost »
Kuchyně je srdcem domova. Společné ospalé snídaně, rodinné víkendové obědy a noční společné ataky na zásobu sušenek je...

Kuchyně je srdcem domova. Společné ospalé snídaně, rodinné víkendové obědy a noční společné ataky na zásobu sušenek je spolehlivějším pojivem vztahů než karamel. Dejte jí vřelý vzhled se skandinávskými dekoracemi, které jsou praktické i lahůdkou pro oči.

O značce:
Designérka Betina Stampe byla při zakládání značky Bloomingville v roce 2000 poháněna láskou k severskému stylu bydlení. Od té doby sdílí své nadšení se světem. Na trh přichází s kreativním řešením pro každé bydlení díky scandi řešeným doplňkům a dekoracím (a to i pro ty nejmenší). Spolu se svým mužem, který se stal CEO Bloomingville, se snaží udržet hlavní myšlenku značku i po všech těch letech: rozdávat radost v sebemenšíc maličkostech.

Nejprodávanější výrobek Jutový běhoun na stůl Bloomingville od oblíbené značky Bloomingville snadno pořídíte nyní se slevou! V akci od 1 890 Kč.