Koberec Rizzoli Ornaments, 80 x 200 cm

Dodejte svému interiéru životní energii neokoukaným kobercem. Tento fešák je navíc opatřen protiskluzovou spodní vrstvou (o... více informací »
Koberec Rizzoli Ornaments
Značka: Rizzoli
999 Kč
Ověřit dostupnost »
Dodejte svému interiéru životní energii neokoukaným kobercem. Tento fešák je navíc opatřen protiskluzovou spodní vrstvou (o...

Dodejte svému interiéru životní energii neokoukaným kobercem. Tento fešák je navíc opatřen protiskluzovou spodní vrstvou (o tloušťce 1,5 mm). Vyroben je z mimořádné kvalitního polyesterového materiálu a potištěn digitálním tiskem (o tloušťce 8,5 mm). Zároveň si užijete příjemně jemný povrch pro bosé nohy, které budou kvůli specifickým vlastnostem tkanin v teple v každém ročním období.

Radost udělá i alergikům, nezadržuje v sobě žádné prachové části a jiné nečistoty. Vlákna nevedou nežádoucí elektrický náboj. Další výhodou je i antibakteriální povrch. Nezadržuje ani žádné nežádoucí pachy.

Poznámka: Tloušťka koberce je 1 cm.

Designový výrobek Koberec Rizzoli Ornaments, 80 x 200 cm od odblíbeného výrobce Rizzoli můžete najít tady nyní se slevou! Nyní lze objednat jen za 999 Kč.