Koberec Universal Dark Line, 140 x 200 cm

V kolekci Dark objevíte podmanivou sílu temných barev v doprovodu trendy jednoduchých liniových vzorů. Kromě praktické složky –... více informací »
Koberec Universal Dark Line
Značka: Universal
3 990 Kč
Ověřit dostupnost »
V kolekci Dark objevíte podmanivou sílu temných barev v doprovodu trendy jednoduchých liniových vzorů. Kromě praktické složky –...

V kolekci Dark objevíte podmanivou sílu temných barev v doprovodu trendy jednoduchých liniových vzorů. Kromě praktické složky – maskování tmavých skvrn a drobného povrchového znečištění – jsou tyto koberce skutečným stylovým potěšením. Místnost celkově probudí i vizuálně sjednotí.

Horní část je vyrobena z polypropylenu, který je přítelem nenáročné údržby a vhodný pro alergiky. Spodní strana je zhotovena z přírodní juty, která je díky své hrubosti velmi odolná a zároveň je obnovitelným výrobním vláknem.

Značka Universal dbá na respekt k přírodě a tomu podřizuje své produkční procesy, které jsou udržitelné a provázané recyklací.

Tento vynikající kus Koberec Universal Dark Line, 140 x 200 cm od známé společnosti Universal jednoduše můžete pořídit u nás právě za výhodnou cenu! Nabídka od 3 990 Kč.