Koberec Universal Gladys, 80 x 150 cm

Pokud jste milovníky moderních geometrických tvarů nebo jemných pastelových a kouřových barev, udělá vám kolekce Gladys jistě... více informací »
Koberec Universal Gladys
Značka: Universal
1 190 Kč
Ověřit dostupnost »
Pokud jste milovníky moderních geometrických tvarů nebo jemných pastelových a kouřových barev, udělá vám kolekce Gladys jistě...

Pokud jste milovníky moderních geometrických tvarů nebo jemných pastelových a kouřových barev, udělá vám kolekce Gladys jistě radost. Zvolený design vytváří plastický dojem, který je velmi atraktivní a neotřelý. Koberce v sobě umně spájí hravé umělecké zpracování s vkusnou elegancí.

Horní část je vyrobena z polypropylenu, který je přítelem nenáročné údržby a vhodný pro alergiky. Spodní strana je zhotovena z přírodní juty, která je díky své hrubosti velmi odolná a zároveň je obnovitelným výrobním vláknem.

Značka Universal dbá na respekt k přírodě a tomu podřizuje své produkční procesy, které jsou udržitelné a provázané recyklací.

Tento designový výrobek Koberec Universal Gladys, 80 x 150 cm od značky Universal snadno pořídíte právě v akci. Nyní za akční cenu 1 190 Kč.