Koberec Vitaus Gellert, 120 x 160 cm

Každý interiér by měl být vybaven jedním či dvěma zářivými kousky, které rozbíjejí všednost běžných podlah. S koberci... více informací »
Koberec Vitaus Gellert
Značka: Vitaus
1 490 Kč
Ověřit dostupnost »
Každý interiér by měl být vybaven jedním či dvěma zářivými kousky, které rozbíjejí všednost běžných podlah. S koberci...

Každý interiér by měl být vybaven jedním či dvěma zářivými kousky, které rozbíjejí všednost běžných podlah. S koberci Vitaus ovšem získáte víc než jen pestrobarevný doplněk.

Každý kousek je totiž protiskluzový a velmi odolný, takže jej můžete dát do každého prostoru bez obav o případnou zátěž. Starosti si nemusíte dělat ani se zdlouhavým čištěním jeho povrchu. Koberec můžete dát jen do pračky a během chvíle bude opět oslnivě čistý. S takovým doplňkem bude každé došlápnutí skutečnou radostí.

Poznámka: Výsledné rozprostření vzoru se může lišit v závislosti na rozměru koberce. Všechny velikosti jsou vyrobeny ze stejné textilie, motiv tak není uzpůsobený proporcím konkrétního kusu.

Tento diskontní kus Koberec Vitaus Gellert, 120 x 160 cm od populární značky Vitaus můžete sehnat zde teď v akci! Nyní za akční cenu 1 490 Kč.