Krájecí prkénko z bambusového dřeva Wenko Steak Board, 33 x 23 cm

Wenko vám zjednoduší domácí práce na maximum. Pořiďte si elegantní prkénko z bambusového dřeva s kontrastním černým okrajem.... více informací »
Krájecí prkénko z bambusového dřeva Wenko Steak Board
Značka: Wenko
529 Kč
Ověřit dostupnost »
Wenko vám zjednoduší domácí práce na maximum. Pořiďte si elegantní prkénko z bambusového dřeva s kontrastním černým okrajem....

Wenko vám zjednoduší domácí práce na maximum. Pořiďte si elegantní prkénko z bambusového dřeva s kontrastním černým okrajem. Má protiskluzovou úpravu , díky kterým budete krájet ryby, maso, ovoce i zeleninu naprosto bezpečně .
Po obvodu mají malý žlábek na odtékající šťávy , takže vaše linka zůstane netknutá. Využijete je na válení těsta i jako stylové servírovací prkénko.

O značce
Praktického pomocníka Wenko nemusíme dlouze představovat. Je to miláček všech vytížených domácností, které potřebují maximálně usnadnit domácí práce organizaci domácnosti . Pomocí šikovných zlepšováků proměňuje běžné denní činnosti v rituály, na kterých si vytvoříte závislost . Vyzkoušejte to sami.

Tento kvalitní kus Krájecí prkénko z bambusového dřeva Wenko Steak Board, 33 x 23 cm od populární značky Wenko jednoduše najdete na našich stránkách nyní opravdu výhodně! Teď v akci 529 Kč.

Zařiďte si dokonalé bydlení vkusným nábytkem, bytovými doplňky a nechcte svůj dům či byt prokouknout. V naší nabídce najdete nekončnou inpiraci a tisíce produktů, kterými svůj byt proměníte doslova v palác. Stačí si jen vybrat, máme stylový nábytek, dekorace, svítidla, textil, koberce a mnoho dalších vychytávek do domácnosti. Na JJ bydlení najdete opravdu vše.

© 2022, Copyright Bydlení, design a inspirace všechna práva vyhrazena