Krémová kameninová mísa Mason Cash, ⌀ 29 cm

Víte, co je nejlepší známkou kvality? Promyšlený tvar. Mísy od Mason Cash ho dotáhly k dokonalosti. Jsou vyrobeny z těžké... více informací »
Krémová kameninová mísa Mason Cash
Značka: Mason Cash
1 179 Kč
Ověřit dostupnost »
Víte, co je nejlepší známkou kvality? Promyšlený tvar. Mísy od Mason Cash ho dotáhly k dokonalosti. Jsou vyrobeny z těžké...

Víte, co je nejlepší známkou kvality? Promyšlený tvar. Mísy od Mason Cash ho dotáhly k dokonalosti. Jsou vyrobeny z těžké kameniny, takže při práci sedí dobře na pracovní desce a díky dekorativnímu reliéfu na vnější straně se dají snadno uchopit. Když v míse zrovna nebudete připravovat těsto můžete obdivovat její ikonický vzhled ♥

Mason Cash je ikonou britských kuchyní. Jejich kameninové mísy se staly téměř kultovní záležitostí a nejedna hospodyňka vám potvrdí, že jedna zkrátka nestačí. Vsadit na Mason Cash můžete ale i pokud jde o kuchyňské náčiní, ruční nástroje či šikovné pomocníky. To vše ověnčeno více jak 200 let dlouhou tradicí.

Oblíbený a akční produkt Krémová kameninová mísa Mason Cash, ⌀ 29 cm od známé společnosti Mason Cash jednoduše můžete získat zde nyní opravdu výhodně. Cena od 1 179 Kč.