Modrá sametová rohová pohovka MESONICA Musso, levý roh

Šedá rohová pohovka z kolekce Musso byla navržena tak, aby nejen splňovala potřeby všedního života, ale také vnesla do domova... více informací »
Tmavě šedá rohová pohovka MESONICA Musso
Značka: MESONICA
43 990 Kč
Ověřit dostupnost »
Šedá rohová pohovka z kolekce Musso byla navržena tak, aby nejen splňovala potřeby všedního života, ale také vnesla do domova...

Šedá rohová pohovka z kolekce Musso byla navržena tak, aby nejen splňovala potřeby všedního života, ale také vnesla do domova moderní design. Je tím pravým kusem nábytku pro vyznavače minimalismu a trendů v bydlení. Díky své pevné konstrukci a potahu z materiálu připomínajícího samet si ji zamilujete.

O značce MESONICA
MESONICA je ekvivalentem životního stylu, který si zamilujete. Je to prestiž, kterou si zasloužíte. Prestiž, kterou si můžete dovolit.

Nábytek MESONICA byl navržen tak, aby s vámi držel krok ve vašem každodenním životě. Aby zdobil váš domov výjimečným způsobem. Inspirací mu totiž byly ty největší designové ikony.

Jednotlivé modely jsou vyráběny z prvotřídních (a přírodních) materiálů, a to za pomoci nejmodernějších technologií. Celý proces výroby probíhá v EU a na starost jej mají zkušení řemeslníci: truhláři, čalouníci a šiči.

Designový produkt Modrá sametová rohová pohovka MESONICA Musso, levý roh od oblíbené značky MESONICA jednoduše můžete sehnat nyní ve výprodejové akci! Nyní za akční cenu 43 990 Kč.