Multifunkční servírovací stojan z křišťálového skla Nachtmann Bossa Nova, ⌀ 32 cm

Křišťálový podnos Bossa Nova není jen krásným doplňkem, který podtrhne každou hostinu. Má totiž dvě využití! Můžete jej... více informací »
Multifunkční servírovací stojan z křišťálového skla Nachtmann Bossa Nova
Značka: Nachtmann
1 990 Kč
Ověřit dostupnost »
Křišťálový podnos Bossa Nova není jen krásným doplňkem, který podtrhne každou hostinu. Má totiž dvě využití! Můžete jej...

Křišťálový podnos Bossa Nova není jen krásným doplňkem, který podtrhne každou hostinu. Má totiž dvě využití! Můžete jej použít jako odkládací prostor, na který vyskládáte oblíbené dortíky, a nebo ho stačí jen obrátit a rázem získáte elegantní servírovací talíř s mističkou na osvěžující dip.

O ZNAČCE
Nachtmann je německá sklárna, která své počátky datuje až do roku 1834. Už v té době se soustředila na skleněné výrobky, které mají svoji vysokou estetickou i řemeslnou hodnotu, ale zároveň jsou natolik praktické, že je můžete používat dennodenně ve své domácnosti. Nejde tak jen o designový kus, který si říká o vystavení za skla vitríny. Jde o skleněný luxus, který můžete mít dennodenně v ruce a užívat si jeho blízkou přítomnost.

Oblíbený a kvalitní výrobek Multifunkční servírovací stojan z křišťálového skla Nachtmann Bossa Nova, ⌀ 32 cm od odblíbeného výrobce Nachtmann jednoduše můžete pořídit zde ve výprodejové akci! Akční ceny již od 1 990 Kč.