Nástěnná dětská samolepka Dekornik Birds in a Circle, ø 200 cm

Nástěnná samolepka je šikovným a nenáročným řešením, jak dodat fádním bílým stěnám designovou vzpruhu. Značka Dekornik... více informací »
Nástěnná dětská samolepka Dekornik Birds in a Circle
Značka: Dekornik
2 990 Kč
Ověřit dostupnost »
Nástěnná samolepka je šikovným a nenáročným řešením, jak dodat fádním bílým stěnám designovou vzpruhu. Značka Dekornik...

Nástěnná samolepka je šikovným a nenáročným řešením, jak dodat fádním bílým stěnám designovou vzpruhu. Značka Dekornik při navrhování nemyslí pouze na dospělé, mezi širokým výběrem motivů najdete to pravé i při dekorování dětského pokojíku.

Samolepky jsou zalaminované, a proto je lze v případě ušpinění snadno očistit navlhčeným hadříkem. Bez obav se tak hodí i na místa, kterých se vaše batole často dotýká.

Upozornění: Samolepka se skládá ze dvou částí, které byste měli nalepit na zeď tak, aby na sebe navazovaly.

Poznámka: Používejte pouze na suchou stěnu. Pokud v nedávné době došlo k jejímu vymalování, vyčkejte minimálně 30 dnů do kompletního zaschnutí barvy.

Neodolatelný produkt Nástěnná dětská samolepka Dekornik Birds in a Circle, ø 200 cm od značky Dekornik najdete na našich stránkách teď opravdu výhodně! Nyní lze objednat jen za 2 990 Kč.