Oboustranná gelová matrace Moonia Cashmere Premier, 200 x 200 cm

Matrace Casmere Premier je výsledkem použití těch nejlepších materiálů, jako jsou přírodní kašmírová vlákna ve spojení s... více informací »
Oboustranná gelová matrace Moonia Cashmere Premier
Značka: Moonia
10 990 Kč
Ověřit dostupnost »
Matrace Casmere Premier je výsledkem použití těch nejlepších materiálů, jako jsou přírodní kašmírová vlákna ve spojení s...

Matrace Casmere Premier je výsledkem použití těch nejlepších materiálů, jako jsou přírodní kašmírová vlákna ve spojení s pěnou Supersoft.

Matrace má Pressure Care System, 9 podpěrných zón, které dokonale rozkládají váhu a zajišťují hluboký a klidný odpočinek.

Díky implementaci různých vrstev, tato matrace minimalizuje noční pohyby a dosahuje „oblakového efektu“. Její design je ergonomický a začleněním speciálních částic do výplně matrace také odvádí teplo z povrchu, čímž udržuje pocit svěžesti.

Oboustranná technologie Duo-System® vám umožňuje kdykoli zvolit požadovanou tvrdost. Můžete si tedy vybrat průměrnou tvrdost na straně A a vysokou na straně B.

Technické specifikace:
Tloušťka: +/- 27 cm
Pěna Supersoft + BioTherm
9 podpěrných zón
Tvrdost DuoSystem H2-H3: Strana tvrdosti A střední a strana tvrdosti B vysoká.

Potah matrace je sanitizovatelný, antiplísňový, antiroztočový a má antibakteriální systém.

Matrace má antialergický, antistatický, elektrobiologický a anatomický materiál, vyztužený obvod a speciální bezpečnostní švy pro lepší kompaktnost.

Matrace poskytuje také anatomický a ergonomický systém AirSense, pohodlný a přizpůsobivý Strech 3D materiál, bederní výztuhu a je oceněna systémem OEKO-TEX® a evropskou certifikací CETEM.

Výrobek se dodává ve vakuu a před použitím je nutné jej nechat 24 hodin odpočinout na hladkém povrchu. Pro zachování optimálního stavu výrobku je nutné jej vybalit do tří týdnů po obdržení.

Tento výjimečný kousek Oboustranná gelová matrace Moonia Cashmere Premier, 200 x 200 cm od výrobce s dobrým jménem Moonia jednoduše najdete v naší nabídce za skvělou cenu. Nabídky již od 10 990 Kč.