Ocelový tác Kähler Design Kaolin, ⌀ 21 cm

Kuchyňské doplňky z kolekce Kaolin od dánské značky Kähler Design si vás získají na první dobrou. Ať už se jedná o kousky... více informací »
Ocelový tác Kähler Design Kaolin
1 090 Kč
Ověřit dostupnost »
Kuchyňské doplňky z kolekce Kaolin od dánské značky Kähler Design si vás získají na první dobrou. Ať už se jedná o kousky...

Kuchyňské doplňky z kolekce Kaolin od dánské značky Kähler Design si vás získají na první dobrou. Ať už se jedná o kousky skleněné, dřevěné či porcelánové, vždy se můžete spolehnout na decentní minimalistický design, jehož barevné tóny se nesou v souladu se zemitou paletou.

Díky tomu najdou své uplatnění v interiéru hrajícím všemi barvami duhy, zároveň však budou slušet třeba dřevěnému srubu v horách.

O značce:
Je to už více než 175 let, kdy v jednom dánském městě zvaném Næstved vznikla v malé hrnčířské dílně první vázička. To byl počátek designové značky Kähler Design, která od té chvíle drží krok s dobou a tvoří doplňky a dekorace, které se hodí do nejedné domácnosti.

Již v roce 1889 tato značka svou keramikou zapůsobila na světové výstavě v Paříži. V jejich kolekcích si můžete všimnout spojení historie a moderního puncu. Důležitou součástí historie této značky jsou také malíři, kteří produktům dávají osobitou tvář.

Diskontní produkt Ocelový tác Kähler Design Kaolin, ⌀ 21 cm od top značky Kähler Design jednoduše můžete pořídit právě ve slevě. Akční cena již od 1 090 Kč.