Oranžový bavlněný polštář Södahl Amanda, 40 x 60 cm

Pociťte sílu přírodní bavlny ve spojení s pravou péřovou výplní. Značka Södahl si dává záležet na tom nejkvalitnějším... více informací »
Oranžový bavlněný polštář Södahl Amanda
Značka: Södahl
1 690 Kč
Ověřit dostupnost »
Pociťte sílu přírodní bavlny ve spojení s pravou péřovou výplní. Značka Södahl si dává záležet na tom nejkvalitnějším...

Pociťte sílu přírodní bavlny ve spojení s pravou péřovou výplní. Značka Södahl si dává záležet na tom nejkvalitnějším zpracování, které jé zároveň absolutně šetrné k přírodě. K tomu dala svým polštářům do vínku i trendový elegantní design v severském duchu.

Tkaniny jsou použity bez pomoci jakýchkoliv chemických prostředků, designéři pracují s čistě organickými vlákny, která jsou zároveň obnovitelnými zdroji. Výplňové peří pochází výhradně z ověřených farem, kde nedochází k týrání zvířat, a to pouze šetrnou recyklací již nepotřebného peří. Výplň má přirozeně hřejivé účinky, které vám přijdou vhod především o zimních večerech.

Tento půvabný kousek od značky Södahl je vybaven certifikátem Oeko-Tex Standard 100, což zaručuje naprostou nezávadnost použitého materiálu.

Tento designový výrobek Oranžový bavlněný polštář Södahl Amanda, 40 x 60 cm od značky Södahl jednoduše seženete tady teď právě v akci. Právě lze objednat jen za 1 690 Kč.