Oranžový koberec s podílem vlny 170×110 cm Bergen – Nattiot

Propojení přírodních vlněných vláken známých pro svou nezaměnitelnou měkkost a jemný povrch s polyesterovým materiálem,... více informací »
Oranžový koberec s podílem vlny 170x110 cm Bergen - Nattiot
Značka: Nattiot
1 790 Kč
Ověřit dostupnost »
Propojení přírodních vlněných vláken známých pro svou nezaměnitelnou měkkost a jemný povrch s polyesterovým materiálem,...

Propojení přírodních vlněných vláken známých pro svou nezaměnitelnou měkkost a jemný povrch s polyesterovým materiálem, který naopak dodá přirozenou odolnost proti skvrnám a vyblednutí.

Přesně takový je tento koberec v oblíbeném boho provedení od značky Nattiot. Nad těmito funkčními vlastnostmi pak vyniká pečlivá ruční výroba, díky které váš domov bude zdobit opravdový unikát.

Jak vyzrát nad údržbou?
V první řadě koberec doporučujeme pravidelně protřepávat. Zároveň jej vysávejte bez použití kartáčového nástavce a při nízkém výkonu. Pokud se na něj nedopatřením vylijí nežádoucí tekutiny, absorbujte přebytečnou tekutinu papírovou utěrkou. K čištění skvrn použijte čistý hadřík a mýdlovou vodu nebo prášek na suché čištění. Následně koberec otřete a nechte vyschnout.

Ve slevě kousek Oranžový koberec s podílem vlny 170x110 cm Bergen - Nattiot od spolehlivé značky Nattiot pohodlně pořídíte u nás opravdu výhodně. Nyní pořídíte od 1 790 Kč.