Petrolejový koberec Vitaus Becky, 80 x 150 cm

Vybavte svůj interiér jedním či dvěma koberci, které zatočí s všedností prázdných podlah. S těmi od značky Vitaus ovšem... více informací »
Petrolejový koberec Vitaus Becky
Značka: Vitaus
1 790 Kč
Ověřit dostupnost »
Vybavte svůj interiér jedním či dvěma koberci, které zatočí s všedností prázdných podlah. S těmi od značky Vitaus ovšem...

Vybavte svůj interiér jedním či dvěma koberci, které zatočí s všedností prázdných podlah. S těmi od značky Vitaus ovšem získáte víc než jen pestrobarevný doplněk.

Každý kousek je totiž protiskluzový a velmi odolný, takže jej můžete dát do každého prostoru bez obav o případnou zátěž. Starosti si nemusíte dělat ani se zdlouhavým čištěním jeho povrchu. Koberec můžete dát jen do pračky a během chvíle bude opět oslnivě čistý. S takovým doplňkem bude každé došlápnutí skutečnou radostí.

Poznámka: Výsledné rozprostření vzoru se může lišit v závislosti na rozměru koberce. Všechny velikosti jsou vyrobeny ze stejné textilie, motiv tak není uzpůsobený proporcím konkrétního kusu.

Unikátní a žádaný kus Petrolejový koberec Vitaus Becky, 80 x 150 cm od populární značky Vitaus snadno naleznete právě zde ve výprodejové akci. Akční cena od 1 790 Kč.