Růžový zápisník v pevné vazbě Moleskine Daisy, 192 stran

Používali ho takový velikáni jako Ernest Hemingway nebo Vincent Van Gogh a dnes můžete být jeho hrdým majitelem i vy. Moleskine je... více informací »
Růžový zápisník v pevné vazbě Moleskine Daisy
Značka: Moleskine
279 Kč
Ověřit dostupnost »
Používali ho takový velikáni jako Ernest Hemingway nebo Vincent Van Gogh a dnes můžete být jeho hrdým majitelem i vy. Moleskine je...

Používali ho takový velikáni jako Ernest Hemingway nebo Vincent Van Gogh a dnes můžete být jeho hrdým majitelem i vy. Moleskine je ikona mezi zápisníky. Vyniká nejen stylovým designem, ale i precizním provedením. Použitý papír neobsahuje kyseliny, které časem způsobují jeho rozpad, a vy tak budete mít jistotu, že si vaše poznámky a myšlenky budete moci přečíst i za několik let.

Provedení zápisníků inspiruje představivost, podporuje kreativitu a zachycuje sny, plány i myšlenky. Notes lze otevřít na 180° a pořád bude na stole ležet rovně.

Použitý papír disponuje gramáží 70 g/m².

Tento exkluzivní produkt Růžový zápisník v pevné vazbě Moleskine Daisy, 192 stran od výrobce Moleskine jednoduše můžete sehnat tady a teď právě ve výprodejové akci. Teď za akční cenu 279 Kč.