Sada 2 bílých barových židlí House Nordic Trondheim

Bije vaše srdce pro moderní interiér? Vpusťte svěží severský vítr do jídelny se značkou House Nordic. Barové židle v této... více informací »
Sada 2 bílých barových židlí House Nordic Trondheim
Značka: House Nordic
3 399 Kč
Ověřit dostupnost »
Bije vaše srdce pro moderní interiér? Vpusťte svěží severský vítr do jídelny se značkou House Nordic. Barové židle v této...

Bije vaše srdce pro moderní interiér?

Vpusťte svěží severský vítr do jídelny se značkou House Nordic. Barové židle v této sadě ztělesňují stěžejní vlastnosti tohoto stylu: Minimalismus, kvalitní zpracování a neotřelý design, který nezůstane bez povšimnutí.

Sedáky barových židlí jsou vyrobeny z elegantní koženky, která nevyžaduje náročnou péči. V případě znečištění si vystačíte s navlhčeným hadříkem. Opěrky jsou z lehkého plastu, vytvarované tak, aby vám poskytly co nejvyšší komfort.

O značce:
Značka House Nordic se sídlem v Dánsku se již více než 20 let zabývá distribucí designového nábytku. Základními atributy je pro tuto značku kvalitní materiál, funkční zpracovaní a moderní čistý scandi styl.

Oblíbený a kvalitní výrobek Sada 2 bílých barových židlí House Nordic Trondheim od top značky House Nordic jednoduše pořídíte právě nyní v akci! Nyní pořídíte jen za 3 399 Kč.