Sada 2 bílých nočních stolků Elos

Vyzdobte si ložnici přesně podle svých snů. Se sadou dvou praktických nočních stolků se vám dostane designových doplňků,... více informací »
Sada 2 bílých nočních stolků Elos
Značka: Decortie
2 690 Kč
Ověřit dostupnost »
Vyzdobte si ložnici přesně podle svých snů. Se sadou dvou praktických nočních stolků se vám dostane designových doplňků,...

Vyzdobte si ložnici přesně podle svých snů. Se sadou dvou praktických nočních stolků se vám dostane designových doplňků, které poslouží nejen po praktické stránce, ale také budou dělat radost svým estetickým pojetím.

Pokud chcete designově nápaditý kus nábytku, kvůli kterému si nebudete muset sáhnout hluboko do kapsy, jde o ideální řešení. Hodí se tak především do prvních bydlení.

Vyžaduje montáž, ovšem velmi jednoduchou, kterou zvládněte levou zadní. Materiál nevyžaduje žádnou speciální péči, stačí pravidelně oprašovat a otírat vlhkým hadříkem. Dejte si pozor na poškrábání povrchu, na to je jeho materiál více náchylnější.

Tento diskontní výrobek Sada 2 bílých nočních stolků Elos od výrobce Decortie najdete na našich stránkách teď ve výprodejové akci! Nabídka od 2 690 Kč.