Sada 30 nástěnných samolepek Ambiance Wall Stickers Cement Tiles Azulejos Estefania, 15 x 15 cm

Máte pocit, že by si váš interiér už zasloužil špetku nějakého koření? Ale v žádném případě se vám nechce všechno... více informací »
Sada 30 nástěnných samolepek Ambiance Wall Stickers Cement Tiles Azulejos Estefania
Značka: Ambiance
949 Kč
Ověřit dostupnost »
Máte pocit, že by si váš interiér už zasloužil špetku nějakého koření? Ale v žádném případě se vám nechce všechno...

Máte pocit, že by si váš interiér už zasloužil špetku nějakého koření? Ale v žádném případě se vám nechce všechno připravovat na malování a pak se z té akce ještě týden vzpamatovávat?

Vinylové samolepky od značky Ambiance jsou ideálním řešením. Jejich aplikace vám zabere maximálně několik desítek minut. A to si můžete být jisti, že nejdéle bude trvat vymýšlení toho, kde tyto krásné vzory umístíte. Každá „kachlička“ je vyříznuta zvlášť, a proto si je můžete libovolně nakombinovat podle svého uvážení. Takže rozhodně u nikoho dalšího neuvidíte stejnou sestavu.

Dobré vědět:
• samolepky Ambiance dobře odolávají vodě, vlhkosti, rozpouštědlům i teplotě (- 40 až 85 °C, nepokládejte je však přímo na zdroj tepla) a zároveň nejsou hořlavé,
• ideální zejména do koupelny či kuchyně, nalepit je však můžete i jinam,
• vydrží přibližně po dobu 5 let,
• aplikujte na čistý, suchý a neporézní povrch,
• pokud byste si jejich umístění rozmysleli, lze je odstranit beze stop.

Kvalitní výrobek Sada 30 nástěnných samolepek Ambiance Wall Stickers Cement Tiles Azulejos Estefania, 15 x 15 cm od odblíbeného výrobce Ambiance snadno můžete získat tady a teď právě ve slevě! Právě teď jen za 949 Kč.