Sada 4 termo hrnků Pantone Cortado Bright, 175 ml

Vychutnejte si ranní kávu i večerní kakao v nepřehlédnutelném hrnečku od značky Pantone, která je známá svým systémem barev.... více informací »
Sada 4 termo hrnků Pantone Cortado Bright
Značka: Pantone
2 199 Kč
Ověřit dostupnost »
Vychutnejte si ranní kávu i večerní kakao v nepřehlédnutelném hrnečku od značky Pantone, která je známá svým systémem barev....

Vychutnejte si ranní kávu i večerní kakao v nepřehlédnutelném hrnečku od značky Pantone, která je známá svým systémem barev. Nejvíc jim to sluší ve skupině – tak proč nepořídit pro každého člena rodiny hrnek v jeho oblíbené barvě? Tak si je doma rozhodně nebudete plést.

Hrnky z kolekce Cortado ovšem nejen skvěle vypadají, ale jsou i praktické. Ačkoliv díky svému minimalistickému tvaru padnoucímu přesně do ruky postrádají ouško, nemusíte se bát o popálení svých dlaní. Hrnek má totiž dvojitě izolovanou stěnu, díky které vydrží váš nápoj déle teplý a vaše prsty v bezpečí.

Designový kus Sada 4 termo hrnků Pantone Cortado Bright, 175 ml od kvalitní značky Pantone snadno můžete najít právě levně. Právě lze objednat jen za 2 199 Kč.