Sada 6 sklenic na zmrzlinu RCR Cristalleria Italiana Norma

Křišťálové sklo, to je láska na celý život. Tenhle kousek je synonymem elegance a prvotřídního zpracování. O materiálu... více informací »
Sada 6 sklenic na zmrzlinu RCR Cristalleria Italiana Norma
Křišťálové sklo, to je láska na celý život. Tenhle kousek je synonymem elegance a prvotřídního zpracování. O materiálu...

Křišťálové sklo, to je láska na celý život. Tenhle kousek je synonymem elegance a prvotřídního zpracování.

O materiálu Luxion

Luxion je nově vyvinutý druh křišťálového skla: je to překrásné, transparentní a zcela bezpečné sklo bez stopy olova.
Luxion je vůbec nejprůzračnějším materiálem na kříšťálové škále.
Další z úžasných vlastností Luxionu je to, že je vhodný do myčky: nabízí velkou odolnost vůči mycím prostředkům, což bylo otestováno při tisícovce mytí, po nichž se na nádobí z tohoto materiálu neobjevil ani náznak zastření skla.
Luxion je lehký a přesto pevný, a to díky jeho výrobě: je totiž odvozen z titania, křemenu a aluminia, které projdou speciálním teplotním procesem.

O značce

Cristalleria Italiana je italská sklářská značka pyšnící se padesátiletou tradicí v oboru. Své zkušenosti tu umí zúročit, teď se totiž jedná o italské lídry ve výrobě křišťálu.
Všechny kousky jsou 100 % vyrobeny v Itálii. Cristalleria Italiana je také společností respektující životní prostředí.
Firemní hodnoty jsou založeny na inovaci a kvalitě.

Kvalitní a oblíbený produkt Sada 6 sklenic na zmrzlinu RCR Cristalleria Italiana Norma originál od výrobce RCR Cristalleria Italiana jednoduše naleznete u nás nyní za akční cenu. Právě teď jen za 999 Kč.