Šedá sametová asymetrická pohovka Mazzini Sofas Debbie, levá

V této pohovce Mazzini Sofas Debbie se snoubí elegance oblých tvarů s nadčasovým a precizním provedením. Potah tohoto kousku navíc... více informací »
Šedá sametová asymetrická pohovka Mazzini Sofas Debbie
Značka: Mazzini Sofas
31 990 Kč
Ověřit dostupnost »
V této pohovce Mazzini Sofas Debbie se snoubí elegance oblých tvarů s nadčasovým a precizním provedením. Potah tohoto kousku navíc...

V této pohovce Mazzini Sofas Debbie se snoubí elegance oblých tvarů s nadčasovým a precizním provedením. Potah tohoto kousku navíc přímo vybízí k lenošení.

Vysoce kvalitní sametová látka se od hladkých, jednolitých sametů liší jedinečnou, ale nepostřehnutelnou strukturou. Tento velmi příjemný povrch, je pokryt jemným chmýřím a má mírný lesk. Potah je též lehce stínovaný, což vytváří zajímavý vizuální efekt.

Materiál vyrobený ze syntetických vláken je velmi odolný proti oděru a loupání, což zajišťuje, že nábytek bude po dlouhou dobu v perfektním stavu. Certifikát OEKO-TEX® STANDARD 100 potvrzuje, že látka je bez škodlivých látek, je bezpečná a zdravotně nezávadná.

Poznámka: Hloubka sedu na pohovce je 28/63 cm.

Zcela unikátní kus Šedá sametová asymetrická pohovka Mazzini Sofas Debbie, levá od dodavatele zboží Mazzini Sofas máte možnost pořídit u nás právě pořád výhodně. Teď v akci 31 990 Kč.