Šedá skříňka Teulat Corvo

Kolekce Corvo vyniká svou jednoduchostí a elegancí. Tento nábytek zaujme zejména milovníky minimalismu, ale zároveň se dá... více informací »
Šedá skříňka Teulat Corvo
Značka: Teulat
14 990 Kč
Ověřit dostupnost »
Kolekce Corvo vyniká svou jednoduchostí a elegancí. Tento nábytek zaujme zejména milovníky minimalismu, ale zároveň se dá...

Kolekce Corvo vyniká svou jednoduchostí a elegancí. Tento nábytek zaujme zejména milovníky minimalismu, ale zároveň se dá jednoduše kombinovat s různými styly interiéru.

O značce:

Designová značka Teulat se zrodila ve slunné Valencii a vznikla pod záštitou značky Marckeric, která se již po více než 30 let věnuje výrobě nábytku. Slovo Teulat označuje střechu domu jako symbol útulnosti a pohodlí.

Každý kousek nábytku je promyšlen do posledního detailu tak, aby se přiblížil modernímu umění a současným trendům a zároveň byl dostupný pro každého. Výraznými prvky jsou jednoduché geometrické linie i zajímavé barvy. Přidanou hodnotou je i otevřenost vůči spolupráci s designéry, kteří do výsledného vzhledu a provedení vdechnou kus své osobitosti.

Tento výjimečný produkt Šedá skříňka Teulat Corvo od kvalitní značky Teulat pořídíte na našich stránkách teď v akci. Ceny již od 14 990 Kč.