Šedý bavlněný polštář Södahl Elsa, 50 x 50 cm

Tento designový výrobek Šedý bavlněný polštář Södahl Elsa, 50 x 50 cm od kvalitní značky Södahl snadno můžete sehnat tady teď v akci. Nabídky od 1 490 Kč. EAN: 5722007276886
Šedý bavlněný polštář Södahl Elsa
Značka: Södahl
1 490 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost »

Popis produktu

Užijte si dotek přírodní bavlny ve spojení s pravou péřovou výplní. Značka Södahl si dává záležet na tom nejkvalitnějším zpracování, které jé zároveň naprosto šetrné k přírodě. K tomu svým polštářům navrch přidala i trendový minimalistický design v duchu severské elegance. Tento fešák se ještě navíc pyšní lesklým sametovým povrchem.

Tkaniny jsou použity bez přičinění jakýchkoliv chemických prostředků, designéři pracují s čistě organickými vlákny, která jsou zároveň obnovitelnými zdroji. Výplňové peří pochází výhradně z ověřených farem, kde nedochází k týrání zvířat, a to pouze šetrnou recyklací již nepotřebného peří. Výplň má přirozeně hřejivé účinky, které vám přijdou vhod především o zimních večerech.

Tento půvabný kousek od značky Södahl je vybaven certifikátem Oeko-Tex Standard 100, což zaručuje naprostou nezávadnost použitého materiálu.