Šedý koberec Flair Rugs Dazzle, 80 x 150 cm

Užije vás na minimalistický design a neutrální barvy, které se lehce kombinují? Toho se vám s tímto kobercem z kolekce Dazzle od... více informací »
Modrý koberec Flair Rugs Dazzle
Značka: Flair Rugs
2 190 Kč
Ověřit dostupnost »
Užije vás na minimalistický design a neutrální barvy, které se lehce kombinují? Toho se vám s tímto kobercem z kolekce Dazzle od...

Užije vás na minimalistický design a neutrální barvy, které se lehce kombinují? Toho se vám s tímto kobercem z kolekce Dazzle od značky Flair Rugs rozhodně dostane. Jeho nezaměnitelný design jde ruku v ruce s praktickou stránkou věci. Jde tak o ideální interiérový doplněk, který vám bude ležet u nohou. Doslova.

Proč si pořídit koberec:
Kromě estetiky je nasnadě i nejeden užitečný důvod. Koberec ideálně izoluje hluk i studené teploty. Zahřeje tak vaše bosé nožky a utlumí pobíhání dovádějících dětí. Má i antistatické vlastnosti, je tak vhodný do interiérů, které se sdílí s domácími mazlíčky. Jejich chlupy se tak lépe drží u země a snáze se tak uklidí (to se týká i prachu). Zároveň ale podlahu od pejsků nebo kočiček, respektive jejich drápků, dokáže ochránit. To se týká i zarytých milovníků hororových filmů, kteří nervózním poposedáváním a následným šoupáním sedačky mohou právě jejími nohami podlahu poškodit. Tomu koberec levou zadní předejde.

Tento levný výrobek Šedý koberec Flair Rugs Dazzle, 80 x 150 cm od známé značky Flair Rugs snadno můžete sehnat tady teď ve slevě! Teď v akci 2 190 Kč.