Šedý zahradní květináč Keter Kind, výška 44 cm

V obklopení rostlin je každý domov hezčím i zdravějším místem. Pokud s tímto souhlasíte, bude se vám hodit květináč od... více informací »
Šedý zahradní květináč Keter Kind
Značka: Keter
659 Kč
Ověřit dostupnost »
V obklopení rostlin je každý domov hezčím i zdravějším místem. Pokud s tímto souhlasíte, bude se vám hodit květináč od...

V obklopení rostlin je každý domov hezčím i zdravějším místem. Pokud s tímto souhlasíte, bude se vám hodit květináč od značky Keter, který odolává všem druhům počasí, jeho barva nevybledne a nepodléhá korozi ani tlení. Navrch přidává extrémně snadnou údržbu a půvabný design dřevěného dekoru.

Součástí květináče není vnitřní nádoba – není ji při pěstování ani potřeba.

Izraelská značka Keter vyrábí své produkty způsobem, aby byly co nejodolnější, stylové a zpříjemnily vám každý den. Jak na to? Vysoce kvalitními materiály, které snesou rozmary počasí i aktivní používání, a chytrým řešením, jak splnit vaše požadavky pro spokojené bydlení. Zkrátka jedinečný pomocník na celý život. A co více. Veškerý výrobní proces je naprosto šetrný k přírodě a založený na recyklaci.

Tento výjimečný výrobek Šedý zahradní květináč Keter Kind, výška 44 cm pocházející od značky Keter snadno naleznete u nás právě opravdu levně! V akci od 659 Kč.