jj-bydleni

Set na přípravu palačinek Lékué Pancakes

Velmi oblíbený produkt Set na přípravu palačinek Lékué Pancakes od kvalitní značky Lékué naleznete zde teď téměř zdarma. Akční cena od 929 Kč.
EAN: 8420460010531
Set na přípravu palačinek Lékué Pancakes
Popis produktu

Dáváte přednost palačinkám se slanou či sladkou náplní? Ať už jsou vaše preference jakékoliv, s tímto setem půjde jejich příprava snadněji i rychleji.

Zatímco shaker s dvěmi vnitřními kuličkami se postará o dokonale hladké těsto, obracečku využijete při následném smažení.

Parametry:
Shaker na těsto – objem 500 ml, průměr 8,8 cm, výška 21,4 cm,
Obracečka – 30,9 x 8,1 x 3,1 cm.

O kulinářské značce, která se nebojí změn:
Lékué posouvá zajeté tradice v oblasti vaření a pečení. Tato mladičká značka z temperamentního Španělska se nebojí inovací. Právě proto hýří jejich produkty barvami, neobvyklými tvary a netradičními materiály.

Důraz kladou designéři nejen na originální vzhled, ale především na kvalitu, bezpečnost a jednoduché používání. Výsledkem je neobyčejné nádobí a kuchyňské vychytávky, které boří stereotypy a plně se přizpůsobí i vaření v mikrovlnné troubě.

Důkazem, že je Léuké opravdovým odborníkem potvrzují i řady ocenění Good Design Awars v roce 2007 a 2010.

O odolném materiálu:
Designéři značky si stojí za použitím odolného silikonu. I když je jedná o formu plastu, prochází materiály přísnými hygienickými a bezpečnostními kontrolami. Jsou tedy zdravotně nezávadné a zajišťují bezpečné vaření.

Platinový silikon je lehký a odolný, navíc i praktický – jednoduše se čistí a s klidem ho můžete dát i do myčky. Nepřejímá pachy a odolává velmi nízkým i vysokým teplotám.