Světle hnědá kancelářská židle DAN-FORM Denmark Hype

Kvalitní a oblíbený kus Světle hnědá kancelářská židle DAN-FORM Denmark Hype pocházející od značky ​​​​​DAN-FORM Denmark jednoduše naleznete teď za výhodnou cenu! Akční cena již od 10 490 Kč. EAN: 5710172067118
Světle hnědá kancelářská židle DAN-FORM Denmark Hype
10 490 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost »

Popis produktu

Dopřejte si designově vytříbený pracovní koutek, který i z plnění nudných povinností udělá stylovou záležitost. DAN-FORM teď přichází s do detailu promyšlenými a pohodlnými židlemi, které budou jeho základním stavebním kamenem.

Sezname se s DAN-FORM!

Dánská nábytkářská značka DAN-FORM si dala za úkol nabízet širokou škálu moderního nábytku, který se pyšní prvotřídní kvalitou zpracování i vysokou designovou hodnotou. Důraz je pak kladen také na to, aby na každé fázi výrobního procesu byla znát láska k přírodě – používají bezpečné materiály šetrné k životnímu prostředí, recyklují.

Produkty navrhují jak vlastní designéři, tak designéři hostující: studio Says Who, Marianne Bjarløv, Jørgen Mensen nebo Bjarke Boganik Nielsen.

DAN-FORM je jednou z nejinovativnějších severských značek. Jejich první židle spatřila světlo světa roku 1992 a v současnosti je většina toho, co z jejich dílen vzejde, poslána do více jak 48 zemí světa.

Kousky jsou vhodné jak do domovů, tak veřejných prostor.