Světle šedá rohová pohovka Scandic Oslo, pravý roh, 278 cm

Jak by měla vypadat dokonalá sedačka? Měla by být především pohodlná, kvalitní a její design nesmrtelný. A právě taková je... více informací »
Béžová rohová pohovka Scandic Oslo
Značka: Scandic
31 990 Kč
Ověřit dostupnost »
Jak by měla vypadat dokonalá sedačka? Měla by být především pohodlná, kvalitní a její design nesmrtelný. A právě taková je...

Jak by měla vypadat dokonalá sedačka? Měla by být především pohodlná, kvalitní a její design nesmrtelný. A právě taková je pohovka značky Softnord v nestárnoucím skandinávském provedení. Povrch pohovky je vyroben z hebké textilie, která se díky vysoké hodnotě Martindale může pochlubit velkou odolností.

Co je to Martindale test?

Při testu Martindale se otáčí normovaný plstěný kotouč, který stále zesilujícím tlakem na povrch tkaniny dojde až do momentu, kdy se přetrhnou první dvě vlákna textilie, nebo se do povrchu prodře díra. V tu chvíli se přístroj zastaví a udá počet otáček, které kotouč vykonal. Právě to je hodnota Martindale.

A pro srovnání: běžná potahová látka mívá počet cyklů Martindale od 20 000 do 45 000. Všechny textilie s vyšší hodnotou se tak vyznačují vysokou odolností.

O ZNAČCE
Značka Softnord pochází ze srdce Pobaltí – Litvy, kde už od roku 1992 vyrábí pohovky a křesla inspirovaná severským stylem bydlení. Značka klade důraz nejen na krásu, ale především kvalitu i životní prostředí. Je hrdým držitelem několika certifikátů včetně FSC, který je zárukou, že dřevo pochází z ekologických podmínek.

Už díky množství lesů je Litva na trhu s nábytkem velkým hráčem. Přináší totiž opravdovou kvalitu za rozumnou cenu a navrch si bere to nejlepší ze severského designu, ke kterému má (nejen) geograficky velmi blízko. ♥

Unikátní a oblíbený výrobek Světle šedá rohová pohovka Scandic Oslo, pravý roh, 278 cm od odblíbeného výrobce Scandic snadno můžete získat zde za výhodnou cenu. Právě lze objednat jen za 31 990 Kč.