Tmavě hnědá dvoulůžková postel z bukového dřeva Skandica Modena, 200 x 200 cm

Povedený kousek Tmavě hnědá dvoulůžková postel z bukového dřeva Skandica Modena, 200 x 200 cm od značky s tradicí a dobrou pověstí Skandica jde pořídit v naší online nabídce ve výhodné akci! Ceny již od 36 990 Kč. EAN: 5903812259800
Tmavě hnědá dvoulůžková postel z bukového dřeva Skandica Modena
Značka: Skandica
36 990 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost »

Popis produktu

Poznejte eleganci boho stylu se značkou Skandica. Postel Modena má zaoblené čelo a je čalouněná jemnou, na dotek příjemnou látkou. Tvoří ji konstrukce z bukového dřeva s mikro spoji a jednotlivé prvky jsou k sobě připevněny silnými šrouby. Díky tomu postel nevrže a je stabilní. Nohy jsou dost vysoké, aby se pod postel vešel i váš robotický vysavač, což vám značně usnadní práci s úklidem.

Bukové dřevo je dvakrát obroušeno, namořeno a následně překryto dvojitou vrstvou laku. Tohle vše tvoří příjemný vzhled a zvyšuje jeho odolnost. Dominantou postele je vysoké čalouněné čelo s vertikálním prošíváním a dřevěným rámem se zaoblenými okraji. Čalounění je z látky Cassablanca, která je měkká, mírně se leskne a na dotek připomíná plyš. Vlas o délce 1 mm mění v důsledku používání svou polohu a vytváří tak třpytivý efekt.