Tmavě šedý stojánek na role papírových utěrek Joseph Joseph Easy-Tear

Využíváte v kuchyni papírové utěrky? O jejich praktičnosti není potřeba rozsáhle hovořit, ale někdy může nastat problém s... více informací »
Bílo-zelený stojánek na role papírových utěrek Joseph Joseph Easy-Tear
Využíváte v kuchyni papírové utěrky? O jejich praktičnosti není potřeba rozsáhle hovořit, ale někdy může nastat problém s...

Využíváte v kuchyni papírové utěrky? O jejich praktičnosti není potřeba rozsáhle hovořit, ale někdy může nastat problém s praktičností stojanu, ve kterém jsou umístěné. To ale není případ Joseph Joseph. Přišli s takřka revolučním řešením, protože stojan lze nejen využít pro celou řadu velikostí papírových rolí, ale umožňuje snadnou obsluhu i jednou rukou. Na spodní straně je stojan opatřen protiskluzovou základnou a středová osa je vybavena samoadjustační pružinou – díky tomu je papírová role stabilní ať vám na ní zbývá 20 metrů či pouhý metr ubrousků.

Tento skvělý produkt Tmavě šedý stojánek na role papírových utěrek Joseph Joseph Easy-Tear značky Joseph Joseph snadno získáte tady a teď právě ve výprodejové akci! Nabídky již od 949 Kč.