jj-bydleni

Tmavě tyrkysově modrá rozkládací rohová pohovka Bobochic Paris Athenais, pravý roh

Tento nejprodávanější výrobek Tmavě tyrkysově modrá rozkládací rohová pohovka Bobochic Paris Athenais, pravý roh s osvědčenou značkou Bobochic Paris snadno seženete u nás teď za akční cenu. Akční ceny již od 41 799 Kč. EAN: 5902860485667
Tmavě tyrkysově modrá rozkládací rohová pohovka Bobochic Paris Athenais
Popis produktu

Praktická a stylová. To je rohová pohovka z kolekce Athenais. Může se jevit velice nenápadně, ale opak je pravdou. Stane se dominantou vašeho obýváku a připraví vám mnoho krásně a hlavně pohodlně strávených chvil s rodinou, přáteli nebo klidně o samotě.

Pokud se naskytne příležitost nečekaného přespání vašich hostů, s touto pohovkou jim přichystáte plnohodnotné lůžko během chvilky. V úložném prostoru uvnitř lenošky můžete mít na tyto příležitosti stále přichystané záložní peřiny a ložní prádlo.

Rozměr rozloženého lůžka je 142 x 184 cm.

O značce:
Tým designérů francouzské značky Bobochic Paris má více než 15 letou zkušenost v navrhování a výrobě stylového nábytku. Veškerá produkce probíhá v Evropě pod jejich přísným dohledem.
Za každým kouskem stojí hodiny tvrdé práce, nasazení a maximální kreativity. Interiérový design a výroba nábytku je pro Bobochic Paris vášní.