Tmavě zelený skládací termohrnek Stojo, 355 ml

Také si užíváte ten pocit držet v ruce horkou kávu? A nejlépe i na cestách nebo při procházce městem? Skládací termohrnky... více informací »
Fialový skládací termohrnek Stojo Pocket
Značka: Stojo
399 Kč
Ověřit dostupnost »
Také si užíváte ten pocit držet v ruce horkou kávu? A nejlépe i na cestách nebo při procházce městem? Skládací termohrnky...

Také si užíváte ten pocit držet v ruce horkou kávu? A nejlépe i na cestách nebo při procházce městem? Skládací termohrnky značky Stojo vám v takových chvílích budou vždy po ruce. A co více, díky nim zamezíte zbytečné spotřebě jednorázových kelímků.

Čím jsou kelímky výjimečné?
✓ snadno je složíte do velikosti tenkého disku, takže se vejdou i do té nejmenší tašky,
✓ bytelné víčko a objímka vás chrání před vylitím i opařením,
✓ dají se rozložit na 4 díly, snadno se čistí a jsou vhodné do myčky i mikrovlnné trouby,
✓ promyšlený designový vzhled a široká paleta barev.

S tímto nápadem přišli dva newyorští tatínci, kteří spojili každodenní starosti s pomocí naší planetě. Spoustu z nás žije hekticky a v neustálém pohybu. Nemáme pochopitelně ani čas se zamýšlet nad tím, jestli venku vypijeme stovky káv, čajů nebo domácích limonád. Proto se designéři rozhodli tomuto životnímu stylu přizpůsobit a zároveň šetřit přírodu. S tak jednoduchou věcí jako je nádoba, kterou můžete používat znovu a znovu. A i takto zdánlivě malý krok může zachránit celé lesy.

Ve slevě výrobek Tmavě zelený skládací termohrnek Stojo, 355 ml originál od značky Stojo snadno můžete získat na našich stránkách skutečně levně. Nyní pořídíte jen za 399 Kč.