jj-bydleni

Týdenní diář na rok 2022 Paperblanks Black Moroccan, 9,5 x 18 cm

Levný kus Týdenní diář na rok 2022 Paperblanks Black Moroccan, 9,5 x 18 cm od top výrobce Paperblanks můžete získat u nás nyní skutečně levně! Nabídky již od 529 Kč. EAN: 9781439776841
Týdenní diář na rok 2022 Paperblanks Black Moroccan
Popis produktu

Propadněte kouzlu uměleckých diářů od Paperblanks. Zde najdete místo pro každodenní zápisy, poznámky či plánovače. V diáři se skrývají i dvě saténové stuhy, mini kalendáře, mezinárodní předvolby, místo pro zadávání důležitých čísel, označení mezinárodních svátků a mnoho dalších užitečných informací. Mini horizontální formát umožňuje plánování na celý týden na 2 stranách. A navíc na konci diáře je obálka na volné poznámky, výstřižky či vizitky.

Co ovšem stojí za zmínku jsou desky diáře Paperblanks. Tato prémiová značka čerpá inspiraci z kulturních odkazů, ať už z japonského či čínského umění, francouzského zdobení hedvábí nebo třeba rukopisů slavných umělců. Design tohoto diáře byl například inspirovaný jemnou marockou kůží, která se používala v 16. století v luxusních knižních vazbách díky své odolnosti a schopnosti zlacení a nadčasovou krásou.

A proč ještě by měl být právě tenhle krasavec i vaším oblíbencem?
• Desky jsou ručně lepené a ražené v knihařství Hartley & Marks, díky čemuž vypadají jako nádherné knihy.
• Paperblanks ctí přírodu, a proto jsou diáře 100% recyklovatelné a vyrobené z certifikovaného ekologického FCS papíru.

Poznámka: Popisy v diáři jsou v angličtině.